Ablası ‘taciz’ açıklamalarında bulundu! Onur Seyit Yaran gerçeği açıkladı

Yıldızı henüz yeni yeni parlamaya başlayan oyuncu Onur Seyit Yaran, ablasının sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ile gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Ablası, Onur Seyit’in kendisine, annesine babasına ve eşine psikolojik şiddet uyguladığını iddia etti.

O SÖZLER ÇOK ŞAŞIRTTI

Ünlü oyuncunun ablası açıklama videosunda şu ifadeleri kullandı:

Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran’dır kamuoyuna sesleniyorum. Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş.

Olayın bir para meselesi olduğunu iddia eden abla, gözyaşları içinde çektiği videoda ‘Günlerdir kardeşim tarafından tacize uğruyorum’ ifadelerini de kullandı.

ÖZÜR MESAJI

Kan donduran olaydan birkaç saat sonra ünlü oyuncunun ablasının sosyal medya hesabından özür mesajları yayınlandı. Olayları çarpıtarak anlattığını itiraf eden Onur Seyit Yaran’ın ablası yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için özür diledi.

ÜNLÜ OYUNCUDAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Onur Seyit Yaran da olayların üstüne sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ablasının psikolojik tedavi gördüğünü ve söylediklerinin doğru olmadığını söyledi. Ünlü isim aynı zamanda ablasına hukuksal bir süreç başlatmayacağını da belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir